• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Hotel Meri Ölüdeniz, Fethiye ilçesinin en önemli ve büyük otellerinden biridir. Her yıl bir çok ziyaretçiye kapısını açan Hotel Meri Ölüdeniz, çalışanlarıyla birlikte ziyaretçilerine güzel ve unutulmayacak anlar yaşatmaya devam ediyor. Tatil anlayışını çok iyi benimseyen Hotel Meri Ölüdeniz, ziyaretçilerine bu alanda elinden geldikçe kaliteli hizmet vermektedir. Bir çok yerli ve yabancıya ev sahipliği yapmaktadır. Hotel Meri Ölüdeniz ziyaretçilerinin keyifli anlar geçirmesi için uzman ekip kadrosuyla birlikte çeşitli animasyonlar düzenlenmektedir.

 

Otelin plajı ölü denize bağlıdır. Otel içerisinde ki pilaj ve havuzlar temizliğe önem verilerek her gün temizlenmekte ve arındırılmaktadır. Otel ziyaretçilerinin damak zevklerine özel yemekler hazırlayıp işlerini itina ile yapmaktadır. Otelde bulunan manzara görünmeye değerdir. Otel içerisinde ki odalar ziyaretçilerin rahatı için özenle yapılandırılmıştır. Fethiyede güzel bir mutlu bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle ilk adresiniz Hotel Meri Ölüdeniz olmalıdır.

 

Hotel Meri Ölüdeniz birbirinden özel konseptleri ile ziyaretçilerini adeta büyülemektedir. Doğal ve dinlendirici bir oteldir. Bu otelde tatilinizi yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve rezervasyonunuz yaptırabilirsiniz.

 

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL