• Üye Girişi
  • Kayıt Ol
Fethiye Otelleri

Ülkemizin en önemli tatil bölgelerinden biri olan Fethiye Muğla’nın en çok ziyaret edilen ilçesidir. Her yıl bir çok ünlüyü ve turisti ağırlayan bu güzel ve önemli ilçe ülkemizin en önemli tatil gelir kaynaklarından biridir. Fethiye gerek doğal güzellikleriyle gerekse eğlence mekanları ile ziyaretçilerinin gönlünü fethediyor. Bu güzel ve tatlı bölgeye bir kez gelen biri bir daha gitmemek veya bir daha ki sene buraya gelmek için tatil planını ona göre yapıyor. Fethiye yaz ve kış sezonlarında farklı konsept ile her zaman ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu bölgenin en güzel yanlarından biri halkının sıcak kanlı ve doğal olmasıdır. Gelen ziyaretçiler kendini burada kendi evinde gibi hissediyor.

 

Fethiye Özellikle turizm açısından gelişmiştir. 2011 yılındaki merkez nüfusu 81.467’dir. Muğla’nın en büyük ilçesi ve Muğla merkezde dahil olmak üzere en büyük yüzölçümüne ve yerleşim alanına sahip ilçedir. Nüfus yoğunluğu açısından da Muğla merkez ve diğer ilçelerden büyüktür. 

 

Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin batısında, Muğla iline bağlı bir ilçedir. Yüzölçümü 3.059 km²’dir. Muğla ili de dahil en geniş yüzölçümüne sahiptir. Doğu ve Güneydoğu’su Antalya ili, güneyi, güneybatısı ve batısı Akdeniz, kuzeybatısı Dalaman ilçesi, kuzeyi Denizli ve Burdur illeriyle çevrilidir. Antik Telmessos kentini de içinde saklayan Fethiye ilçesi, Fethiye körfezi’nin doğusunda, Fethiye ovası’nın güneybatısında yer alır. İzmir-Muğla üzerinden gelerek; Antalya’ya ulaşan kıyı yolu 1 km. doğusundan geçer. Bu yolla, il merkezi Muğla’ya uzaklığı yaklaşık 130 km’dir.

 

Tatilcilerin her sene odak noktası olan bu ilçe her yıl olduğu gibi bu yılda ziyaretçilerini sabırsızlıkla beklemektedir. Sizde bu yıl ki tatilinizi burada gerçekleştirmek istiyorsanız. Fethiye’de ki otellerden biri ile anlaşıp hemen rezervasyonunuzu gerçekleştirin. Web sitemizden Fethiye’ye ait otelleri bulabilir ve istediğiniz birinde kalabilmek için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin tatil cennetlerinden biri olan Fethiye her geçen yıl biraz daha gelişmekte ve büyümektedir. Bir çok uygarlığa ev sahipliği yaptığı içinde tarih kokan bir bölgedir.

Bu Bölgeye Ait İlçe Otellerini Alt Taraftan İnceleyebilirsiniz.
  • Hotel Meri Ölüdeniz, Fethiye ilçesinin en önemli ve büyük otellerinden biridir. Her yıl bir çok ziyaretçiye kapısını açan Hotel Meri Ölüdeniz, çalışanlarıyla birlikte ziyaretçilerine güzel ve unutulmayacak anlar yaşatmaya devam ediyor. Tatil anlayışını çok iyi benimseyen Hotel Meri Ölüdeniz, ziyaretçilerine bu alanda elinden geldikçe kaliteli hizmet vermektedir. Bir çok yerli ve yabancıya ev sahipliği yapmaktadır. Hotel Meri Ölüdeniz ziyaretçilerinin keyifli anlar geçirmesi için uzman ekip kadrosuyla birlikte çeşitli animasyonlar düzenlenmektedir.   Otelin plajı ölü denize bağlıdır. Otel içerisinde ki pilaj ve havuzlar temizliğe ...
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL