• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Muğla ilinin en çok ziyaret edilen ilçelerinden biri olan Bodrum ilçesine ait Voyage Bodrum her yıl olduğu gibi bu yılda siz değerli ziyaretçilerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır. Yaz ve kış sezonlarında hizmetine devam eden Voyage Bodrum uzman ekip kadrosuyla birlikte misafirlerine harika vakitler geçirmeyi hedeflemiştir. Her yıl bir çok ünlüye ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bu güzel ve büyük otel en uygun fiyatlarla yaz sezonuna başlangıç yapmaktadır.

 

Voyage Bodrum bir çok müşterisinden aldığı güzel yorumlarıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Voyage Bodrum çalışanlarının canı yakınlığıyla herkes tarafından bilinmektedir. Temizliği ve kafa dinlemek için gelenlerin en çok ziyaret ettiği oteldir. Otel bodrum merkeze oldukça yakın bir konumdadır ve bodrum’da gezmek isteyen misafirlerin rahatlıkla otelden çıkıp yürüyerek gezebilecekleri uzaklıktadır. Voyage Bodrum, Bodrum otellerinin içerisinde en iyi plajlara sahip olan otellerden biridir.

 

Voyage Bodrum Oteli misafirlerine özel menüleriyle bir çok kişiyi yemeklerine hayran bırakmaktadır. Uzman ahçılarla birlikte kaliteli ve düzgün bir yemek menüsü ortaya koymaktadır. İnternette de daha önce bu otele ziyaret eden insanların yorumlarını okuyabilir ve o doğrultuda hareket edebilirsiniz. Voyage Bodrum’a gelen misafirler bir daha ki Bodrum tatillerinde kesinlikle tekrardan bu otelde kalmak için önceden rezervasyon yaptırmaktadır. Yaş sınırı olmasından dolayı bir çok yetişkin daha keyifli zamanlar geçirebilmektedir.

 

Gerçekten her şeyi çok kaliteli olan, hizmet standartları yüksek ve müşteri memnuniyetine önem veren bir otel. Girişte ziyaretçi karşılamadan uğurlamaya kadar her şey düşünülmüş bir yer. Balayı çiftlerinin de rahatlıkla konaklayabilecekleri ve balayı çiftlerine özel paketlerle birlikte rezervasyon imkanı sunan Voyage Bodrum, her yıl bir çok balayı çiftini de ağırlamaktadır. Otel odaları ziyaretçilerin konforuna özel eşyalarla döşenmiştir. Bu sene eğlenceli bir tatil gerçekleştirmek istiyorsanız kesinlikle Voyage Bodrum’u tercih etmelisiniz.

 

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL