• Üye Girişi
  • Kayıt Ol
Bodrum Otelleri

Muğla’nın en güzel ilçelerinden biri olan Bodrum her yıl dünyanın en çok ilgi duyulan tatil yerlerinden biri olmaya devam ediyor. Ünlü ve turist akınının en çok gerçekleştiği bu tatil cennetine misafir olmak istiyorsanız çok doğru bir karar alıyorsunuz. Gerek doğal güzellikleriyle gerekse insanının hoş ve sıcaklığıyla kendini herkese hayran bıraktıran Bodrum ilçesi her yıl kapasitesini biraz daha arttırmaktadır. Bodrum ülkemize en çok döviz kaynağı olan bölgelerden biridir. Sadece yabancı turistlerin ilgisini ile kısıtla kalmayan bodrum yerli turistlerinde çok en ziyaret ettiği bölgedir.

 

Tatil cenneti olarak adlandırılan Bodrum ilçesi denizi, kumu, eğlence alanları ve çeşitli aktiviteleri ile insanları çok fazla eğlendiriyor. Sizde bu sene tatilinizi bodrumda yapmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Bodrum ilçesine ait otelleri gözden gezdirin ve rezervasyonunuzu yaptırın. Bodrumda tatil yapmak istiyorsanız rezervasyon için iletişim bilgilerimizden telefon numaramızı arayabilir ve alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Bodrum Muğla ilinin 12 ilçesinden biridir ve neredeyse Muğla ilinin yönetim merkezi olan ilçesi konumundadır. Bodrum ili geçmişi ile bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış tarih kokan bir şehirdir. Herkesin hayatında bir seferde olsa görmesi ve tatil yapması gereken bir ildir. Ülkemizin en önemli gelir kaynaklarından biri olan Bodrum ilçesi Türkiye için büyük bir önem arz etmektedir.

 

Mavinin tüm tonları kıvrıla kıvrıla akan dar sokaklardan, o sokaklarda duyulan her türden ezgiyle bütünleşip denize kavuşur. Gözlerinizi kapadığınızda duyduğunuz ses, dünyanın başka hiçbir yerinde duyulmaz. Şarkılar denizle, deniz kokularla, kokular yelkenlerle dans eder de, bunların ayak sesleridir sanki duyduğunuz.

 

Bodrum, bir tatil beldesinde bulunabilecek harikulade detayları, size bir armağan gibi sunar. Her ne sebeple olursa olsun burada bulunanlar, ayrılırken de Bodrum’u gittikleri yerlere götürmek isterler. Kışlar ılık ve yağışlı geçerken, yazlar güneşin cömert ışığı altındadır. Ancak öğleden sonraları esen “meltemler” sıcağın etkisini hafifletir.

Bu Bölgeye Ait İlçe Otellerini Alt Taraftan İnceleyebilirsiniz.
  • Muğla ilinin en çok ziyaret edilen ilçelerinden biri olan Bodrum ilçesine ait Voyage Bodrum her yıl olduğu gibi bu yılda siz değerli ziyaretçilerini ağırlamaktan mutluluk duymaktadır. Yaz ve kış sezonlarında hizmetine devam eden Voyage Bodrum uzman ekip kadrosuyla birlikte misafirlerine harika vakitler geçirmeyi hedeflemiştir. Her yıl bir çok ünlüye ve yabancı turiste ev sahipliği yapan bu güzel ve büyük otel en uygun fiyatlarla yaz sezonuna başlangıç yapmaktadır.   Voyage Bodrum bir çok müşterisinden aldığı güzel yorumlarıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Voyage Bodrum çalışanlarının canı yakınlığıyla herkes tarafından ...
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL