• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

İstanbul’da gezilecek yerler;

İstanbul Surları, Dolmabahçe Sarayı, Haliç, Beylerbeyi Sarayı, Topkapı Sarayı, Yıldız Sarayı, Çırağan Sarayı, Galata Kulesi, Taksim Meydanı, Sultanahmet Meydanı, Beyazıt Meydanı, Gülhane Parkı, İstanbul Arkeoloji Müzesi, Aya İrini, Kapalı Çarşı, Çinili Köşk Müzesi şehrimiz dahilinde gezilebilecek yerler arasında yerini almaktadır. İstanbul otelleri dahilinde sizin için uygun bir yerde konaklama imkanına sahip olursanız bu önemli yerleri rahat bir şekilde gezme fırsatına sahip olabilirsiniz.

İstanbul’a ulaşım nasıl sağlarım?

Deniz yolu, Kara yolu, Tren yolu ve hava yolu ile beraber rahat bir şekilde şehrimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım için yurt içi yurt dışı fark etmeksizin web sitemiz içeriği dahilinde yer alan uçak bileti satışımızdan da yararlanabilir ve bu süreci rahat bir şekilde hızlandırma imkanına sahip olursunuz. Dolayısı ile sizlerde kısa bir zaman dilimi içinde şehrimize gelebilir ve İstanbul otelleri dahilinde rahat bir şekilde konaklama fırsatını yakalarsınız.

İstanbul’da nasıl bir tatil fırsatı beni bekliyor?

Tarihi ve turistik bir yapıya sahip olan şehrimiz dahilinde sizlerde rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilir ve bu doğrultuda da rahat bir şekilde tatil fırsatını yakalayabilirsiniz. Dolayısı ile bu noktada verimli bir şekilde sonuçlar elde edebilirsiniz. Sizlerde alanında uzman ekibimiz ile beraber çok kısa bir zaman dilimi içinde verimli bir şekilde tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İstanbul otelleri için nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

Bunun için web sitemiz içeriği dahilinde sizlere sunuyor olduğumuz anlaşmalı oteller ile beraber sizlerde ekonomik fiyatlar ile beraber konaklama imkanına sahip olacak ve anı zamanda da ulaşım imkanına sahip olursunuz.

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL