• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Yurdumuzun Doğu Anadolu bölgesinde yer alan şehrimizdeki halkımız tarım, hayvancılık ve ticaret ile geçimini sağılmaktadır. Aynı zamanda da bir üniversiteye sahip olmasının yanı sıra kırk bir lise ve kırk iki ilköğretim okulu bulunmaktadır. Kültürel özellikleri ile beraber tam bir turizm cenneti olarak bilinmekte olan şehrimiz dâhilinde yer alan kültürel zenginliklerin yanı sıra bulunduğu coğrafya dâhilinde başkentlik yapmış olduğu medeniyetlerden kalıntılar bulunmaktadır.

El bakırcılığı ve halı dokumacılığının yanı sıra kendine özgü hediyelik eşyalar ile beraber adını ülkemiz genelinde ve dünya genelinde duyurmakta olan şehrimiz ile ilgili olarak birçok gezilecek yer vardır. Bunların yanı sıra su kayağı, yamaç paraşütü, dağcılık, cirit sporu, avcılık ve balıkçılık yanı sıra kayak tesisleri şehrimizin en önemli turizm aktiviteleri arasında yerini almaktadır.

Aynı zamanda da tren yolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabileceği gibi şehrimizde yer alan hava limanıyla da rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Sizlerde hemen Erzincan Otelleri dâhilinde sizin için uygun olanlardan bir tanesini tercih edebilir ve iyi bir tatil imkânı oluşturabilirsiniz. Biz size alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübelerimiz ile beraber daima kaliteli bir şekilde hizmet sunuyor ve bu doğrultuda da verimli bir şekilde sonular elde etmenizi sağlıyoruz.

Aynı zamanda da dilerseniz hemen web sitemiz içeriği dâhilinde otel rezervasyon imkânlarından yararlanabileceğiniz gibi dilerseniz uçak biletinizi de satın alarak rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları tek bir site üzerinden yapacağınız için rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilecek ve iyi bir tatile sahip olacaksınız. Üstelik ekonomik fiyatlar ve öncelikli müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı bir şekilde çalışmalarımızdan en iyi şekilde yararlanacak ve bu doğrultuda da rahat edeceksiniz.

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL