• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Yurdumuzun Güneydoğu Bölgesinde yer alan Diyarbakır ile ilgili olarak birçok gezilip görülecek yer ve bunun yanı sıra tarifi ve turistik alan bulunmaktadır. Aynı zamanda da şehir genelinde birçok kilise ve sinagog vardır. Bunların yanı sıra şehrin en önemli camilerinden bir tanesi olarak bilinmekte olan Diyarbakır Ulu camidir.  Milattan sonra 639 yılında yapılmış olan Ulu cami aynı zamanda ülkemizin en eski camilerinden bir tanesi olarak günümüze kadar korunmuştur ve Safa cami, Behrem paşa cami, Nebi cami, Fatih paşa cami, Hüsrev paşa cami, Melik Ahmet cami, İskender paşa cami gibi camiler şehrin önemli gezilecek alanları arasında yer almaktadır. Sizlerde bir gün şehrimizde tarihi, turistik ya da herhangi bir sebep ile gitme durumunda bulunursanız Diyarbakır Otelleri dahilinde sizlere sunulmakta olan kaliteli ve konforlu hizmetlerden yararlanabilir ve bu doğrultuda da rahat bir şekilde sonuçlar elde edebilirsiniz. Dolayısı ile günlük yaşantımız dahilinde sizlerde sunulmakta olan hizmetlerimizden dilerseniz rahat bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Diyarbakır Otelleri rezervasyon işlemleri;

Birçok insan tarafından önemli bir şekilde sonuçlar elde edilebiliyor olması için sizlere sunuyor ve bu doğrultuda da web sitemiz içeriği dahilinde rahat bir şekilde Diyarbakır Otelleri için rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak dilerseniz web sitemiz içeriğinde yer alan oteller ile ilgili olarak tercih ettiğinizde sizin için uygun olanı seçebilir ve istenen bilgileri doldurarak rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Aynı zamanda da web sitemiz içeriği dahilinde yer alan uçak bileti satışı ile beraber sizlerde dilerseniz rahat bir şekilde gitmek ister seniz hava yolu ulaşımını tercih edebilirsiniz. Dolayısı ile bu alanda sizlerde rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilir ve zamandan kazanırsınız.

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL