• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Antalya ilçelerine ait olan Sirene Belek Hotel ziyaretçilerini kendine has hizmetiyle ve doğal güzellikleriyle adeta büyülüyor. Tatile çıkmak isteyenler için oldukça güzel bir yer olan Sirene Belek Hotel her yıl yerli ve yabancı misafirleriyle dolup taşıyor. Antalya’nın en güzel bölgelerinden birinde olan bu yerleşke tatil yapabilmek için bulunmaz fırsatlardan biridir.

 

Gidip görülmesi gereken en güzel yerlerden biri olan Belek’e yapacağınız ziyaretlerde sizleri misafir etmek için kurulan Sirene Bellek Hotel bu yazda diğer yazlar olduğu gibi misafirlerini beklemeye devam ediyor.

 

Fıstık Çamlarının güzelliklerini sergilediği, yeşilin en güzel renklerini dans ettirdiği, denizin göz alıcı mavisi…
Sirene Belek Hotel, Türk Turizminin rivierası olarak kabul edilen, doğal dokusu ve sahil şeridinin büyüsünü fazlasıyla hissettiren, Belek Turizm Merkezi’nin belki de en güzel yerine kurulmuştur.

 

Tesis olarak konuklarının yaşam alanlarına önem veren, modern ve estetik mimarisi ile ön plana çıkan tasarım… Yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz doğal bitki yapısı, konforu, ferahlığı, geniş ve huzurlu mekanlarla rahatlığınız için tasarlanmıştır.

 

Dünya mutfağını sizin için takip eden profesyonel mutfak personeli, her an her dakika rahatınız için çalışan operasyonu, sizleri daima güldürmeyi ve eğlendirmeyi amaç edinen animasyonu ve tüm personeli ile, güler yüzlü otelimiz sizleri ağırlamaktan kıvanç duyacaktır.

 

Antalya’ ilinin en güzel otellerinden biri olan Sirene Belek Hotel’de kalmak için rezervasyonlarınızı şimdiden yaptırabilirsiniz. 0850 333 0 848 numaralı telefonlarımızı arayarak Sirene Belek Hotelde yerinizi ayırtabilirsiniz. Uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize 7 / 24 destek vermekteyiz.

 

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL