• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Sakarya hem Türkiye hem de Osmanlı zamanından günümüze tarihimizde çok önemli yere ve konuma sahip bir ilimizdir. Adına türküler, şiirler yazılan ilimizdir. Kurtuluş savaşımız da Sakarya muharebesi ile kurtuluş savaşının kaderi belirlenmişti adeta. Birçok şehit verdiğimiz ve her karış toprağında şehitlerimizin kanı olan ilimiz Sakarya. Batı Karadeniz bölgesinde bulunan ilimiz ülkemizin önemli büyük şehirlerindendir.

19 Ağustos depreminden sonra büyük bir yıkım yaşayan Sakarya yeni gelişmektedir. Sanayi alanında ise son yıllarda birçok fabrikalar kurulmuştur. Deprem sonra şehir âdete yeniden kuruldu. Eski Sakarya yeni Sakarya denilecek kadar yeni bir yenilenme gerçekleşti.

Bu yenilenmeden sonra ise Karasu ilçesi ayrı bir önem kazandı. Turistik yer olarak yapılan yapılaşma sonrası deniz kıyısına yeni bir ilçe eklendi. Yazın birçok yerli ve yabancı turisti çeken Karasu ilçesi bazıları için dinlenme yeri olarak da kabul görür. Çünkü şehir dışında kalan Karasu ilçesi ulaşımı biraz zor olsa da ulaşıldıktan sonra son derece keyif ve huzur bulabileceğiniz mekânlara ve ortamlara sahip.

İlimizin belki de en büyük eksikliği diyebileceğimiz şey havaalanı. Buraya gelebilecek vatandaşlarımız için sıkıntı şuan havaalanı olmaması. Ama bunu da havayollarının servisleri ile aşılmış durumda.

İlimizin bir önemli değeri de üniversite. Sakarya Üniversitesi Türkiye genelinde sayılı büyük üniversiteler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin her yöresinden insanların girmek için üniversite sınavlarında ter döktüğü bir üniversitedir.

İlimize seyahat düzenleyecek, tatile gidecek ve üniversiteyi kazanan arkadaşlarımızın ilimize gelmesi uçak çok daha kısa olacaktır. İlimiz de havaalanı olmadığı için civar şehirlere örneğin Kocaeli’ ye ya da İstanbul Sabiha Gökçen havaalanın dan dan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Web sitemizden Sakarya için ucuz uçak biletleri alabilirsiniz. Dilerseniz de müşteri temsilcilerimizi arayarak sizin için en uygun uçak bileti temin edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden sizin için Sakarya için uygun olabilecek hangi havaalanı varsa deneyimli kadromuzla sizi ucuz uçak bileti satın almanız konusunda yardım edebiliriz. Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebileceğiniz numara ise 0850 333 08 48. Bu numaradan bizlere ulaşabilir zengin kadromuz ve deneyimli elemanlarımızla sizin için Sakarya uçak bileti almanıza olanaklar sağlayabiliriz.

Eğer öğrenci iseniz sınav zamanı son dakikalarda uçak biletleri bir hayli pahalı olabiliyor. Son dakika da iki üç kat fazla para ödemek istemiyorsanız müşteri temsilcilerimize ulaşarak erken rezervasyonlar yaptırabilir. Sınav zamanında sadece derslerinize odaklanabilirsiniz. Sınav sonrası da rezerv ettiğiniz uçak bileti satın alarak hem ucuz bilet sahibi olmuş olacaksınız hem de son dakika bilet arama ve pahalı uçak bileti derdinden kurtulmuş olursunuz.

Ayrıca havaalanından sonra Sakarya’ya gidecek servisler hakkında da bilgiler alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder ilimizde geçireceğiniz günlerde belirttiğim yerleri ziyaret ederek keyifli günler geçirmenizi dilerim.

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL