• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Ege bölgesinin güzel illerinden bir tanesi Aydın. İlimiz birçok doğa güzelliklerinin yanında hem turistik hem de tarım alanında ileri seviye geliştirme göstermiştir. Ege Denizine kıyısı olması nedeniyle yazın bir hayli hareketli ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Didim ve Kuşadası gibi iki harika ilçeye sahip ilimiz Türkiye’nin turistik yerlerinden biridir. Ege bölgesinde olması nedeniyle kışın bile çok aşırı soğuk olmamasından dolayı yılın hemen hemen her döneminde ziyaretçi akınına uğramaktadır.

İlimiz her konuda gelişmiş olması rağmen eksik bileceğimiz konu ise havaalanı bakımından diyebiliriz. Buna karşılık İzmir havaalanından servislerle rahatlıkla gelebilirisiniz. Didim ve kuş adasına gidecek vatandaşlarımızın en yakın havaalanı olan İzmir Adnan Menderes havaalanından biletlerini satın alabilirler. Uçak biletinizi evinizden çıkmadan bilgisayar başında kendi istediğiniz hava yolu şirketi ile rahatça seçerek satın alabilirsiniz. Bu işlemi web sitemizden uçak bileti diye aratarak veya Aydın uçak bileti diye yazarak çıkartabilirisiniz ve buradan saat ve zaman olarak size uygun gelen şirketten ucuz uçak bileti işleminizi yapabilirsiniz. Tatil ve gezi açısından sık parkurların bulunduğu Adnan Menderes havaalanından hemen hemen günün her saati uçabilirsiniz.

Türkiye’nin tüm bölgelerinden İzmir havaalanını kullananarak Aydın ilimize çok rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İç hatlarda çalışan tüm şirketlerin seferleri mevcuttur. Bunu web sitemizden en ucuz uçak bileti olarak tarattığınız takdirde ekranınıza uçuşlar gelecektir.

Dilerseniz bu işlemleri daha profesyonel bir şekilde yapmak isterseniz de derin kadromuz ve uzman arkadaşlarımızla sizin için uygun olacak ve sizin istediğiniz zaman aralığında uçak bileti bulabiliriz.

Yapmanız gereken sadece 0 850 333 0848 numaraları müşteri temsilcilerimizi arayarak Aydın ucuz uçak bileti satın almak istiyorum demek olacak. Arkadaşlarımız sizin kısa zaman içerinde araştırma yaparak ve bu araştırma esnasında havaalanına nasıl gidilir ve servis güzergâhları hakkında da size bilgi vereceklerdir.  Sizi sıkmadan, yormadan ve uğraştırmadan sizin için uygun olan uçuşları tek tek size iletip sizin onay vermeniz halinde de size uçak bileti satın alıp tarafınıza mesaj veya mail ortamıyla tarafınıza anında iletilmektedir.

 Web sitemiz ve müşteri temsilcilerimizle yapacağınız tüm görüşmeler ve bilet alırken ifade ettiğiniz bilgiler kişilik hakları gereği ses kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca kart bilgilerini müşteri temsilcilerimiz paylaşmadan 3d securty sistemini kullanarak güvenliğinizi de sağlayabilirsiniz.

Eşsiz güzellikleriyle ve masmavi deniziyle bu tatil kenti olan Aydın’a seyahat turu düzenlemek gerçekken sizin için bir daha tadamayacağınız izler bırakacaktır. Bu yüzden ilimize gelmenizi tavsiye ederiz.

İlimizin bazı güzelliklerini de buradan okuyabilirsiniz;

Kaleler:

Küçük Ada Kalesi: Kuşadası ilçesi, Güvercin Adası’ndadır. Çok eski bir yapı olup, 19. yüzyılda meydana gelen Mora ayaklanması sırasında, adalardan saldırılara karşı ileri karakol olarak Osmanlılar tarafından kullanılmıştır.

Arpaz Kalesi: Nazilli ilçesinde bulunan kale, 18. yüzyıl Osmanlı dönemi yapıtıdır.

Körteke Kalesi: Bozdoğan ilçesine bağlı Körteke köyü ile Örencik köyü arasında doğal tepenin üzerindedir.

Cin Cin Kalesi: Koçarlı ilçesinin aynı adı taşıyan köyündedir. 18. yüzyılda Cin Bey tarafından yaptırılmıştır.

Müzeler:

— Aydın Müzesi,

— Milet Müzesi,

—Afrodisyas Müzesi’

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL