• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Patates ve sucuğu ile meşhur ilimiz Afyonkarahisar. Bölge olarak ege ve iç Anadolu bölgelerinde yer almaktadır. Komşu illeri öğrenci şehri Eskişehir, güller diyarı Isparta dır. Afyon ilimiz coğrafi konumu ve yer sekilerli ile kırsal kesimde yer almaktadır. Nüfusunun çoğunluğu tarım ve hayvancılıkla geçinmektedir. İlimiz turistik olarak ün yapmasa da  aslında bir çok antik kalıntılar dan oluşmaktadır. Bizans dönemine ait kalıntılar yapıtlar kiliseler mezarlıklar bulunmaktadır. Yöremizde Osmanlı imparatorluğu zamanında İpek yolu için üzerinde bulunduğu için kervansaraylar, hanlar bulunmaktadır. Bu sayede birçok kültür ve gelenek görenekler görmüş yöremiz bu konu da bir hayli geniş bir kısma hitap etmektedir. Afyon ilimiz bu bunun gibi bir çok güzellikleri bir arada barındırmaktadır. Şimdi size ilimizi seyahat ederseniz gezilmesi ve yapılmasını tavsiye edebileceğim birkaç başlık sunacağım.

 Bunların başında Afyon Kaplıcalarının şifalı suları gelmektedir. Kaplıcalarımızda şifa bulabilir hastalıklarınıza en yakın zaman iyileşme gösterebilirsiniz ve bu şifaya artık uzun ve sıkıcı otobüs yolculuğuyla değil de uçak konforuyla ve çok kısa bir süre içerisinde ulaşabileceksiniz. Web sitemizden alacağınız uçak bileti ile yaklaşık 1 saat civarında afyon ilimizde bulunacaksınız. Afyon ilimizde bulunan havaalanını ismi ZAFER HAVAALANI’dır. Kütahya ile ortak sınırda yer alan havaalanına ulaşım servislerle sağlanmaktadır.  Web sitemizden ucuz uçak bileti diye arattığınız zaman sizin için en uygun uçak bileti ekranınıza gelecektir. Buradan da çok hızlı ve güvenilir bir şekilde Afyonkarahisar uçak bileti işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir diğer güzel yer ise İhsaniye-Ayazin (Metropolis) bölgesi, Sandıklı Akdağ -Tokalı Kanyonu, İscehisar’daki Peri Bacaları. Doğa güzelliği ile insanı büyülüyor. Bu güzellikleri yerinde görebilirsiniz. Bunun için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek sizin için en ucuz uçak bileti temin edebilir satın alabilirisiniz. Bunu da 0850 333 0848 nolu telefondan irtibata geçebilirsiniz. Daha sonra ise size müşteri temsilcilerimiz Afyon ucuz uçak bileti temini hakkında gerekti tüm bilgileri aktarırlar.

Siz değerli yolcularımız için müşteri temsilcilerimiz Türkiye’nin neresinden ararsanız arayın size en kaliteli, şeffaf ve ucuz uçak bileti almanız konusunda tüm havayollarını kontrol ederek size en uygun uçak biletini satın alırlar.

Afyon İlimizin diğer güzellikleri

Afyon Arkeoloji Müzesi, Ulu Cami, İmaret Cami, Afyon Kalesini,

Gezilecek yerlerden sonra bir lezzet bakımından Afyon ilimiz de harika tatlar bulunmaktadır.

Kaymaklı ekmek kadayıfı, Etli zürbiye,  Haşhaşlı katmer, Taze göce tarhanası

Ayrıca

Bayat’ın kök boyalı kilimleri ve Dazkırı’nın ipek halısından

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL