• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Bu yılki sömestr tatili planlarınızı yapmaya başladınız bile. Okulların yarıyıl tatil dönemine girmesiyle beraber bavullarınızı alıp çocuğunuzun mutlu olacağı bir tatile çıkacaksınız. Çocuğunuz en değerli varlığınız ve şüphesiz onu mutlu etmek için harika bir sömestr tatili planlıyorsunuz. Seçenekleriniz çok ve bütçenize en uygun alternatifi seçmelisiniz. Soğuk havalarda kış tatili cezp edicidir. Çocuklar kar tatillerine bayılır. Kayak merkezleri ideal seçimlerdir. Oldukça eğlenceli kış konseptli tesislerde çocuk oyun alanları ve çeşitli eğlenceli aktivitelerden çocuklarınız keyif alacak ve onlara ikinci yarıyıl için çok büyük bir güç olacaktır. Ya da sıcak bir ülkeye ya da ülkemizde Akdeniz taraflarına inebilirsiniz. Sıcak yerlerde çocuğunuz yine keyifli bir tatil geçirebilir.

somestr tatili1

İnternette sömestr tatili için şimdiden birçok tur ve tatil paketleri çıkmaya başladı. Tur şirketleri ve acentelerin web sitelerini inceleyin ve harika erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın. Gideceğiniz yerde çocuklara uygun alanların olmasına dikkat edin. Park ve bahçeler, oyun alanları, animasyon ekibi, eğlenceli ve farklı öğretici aktiviteler, güvenilir bir ortam dikkat edilmesi gereken noktalardır. Kültür turuna katılabilirsiniz. Sömestr tatili için çocuklu diğer aileler ile birlikte keyifli anlar geçirilebilir. Diğer çocuklarla iletişim halinde olurken aynı zamanda sosyal yönleri güçlenecek ve kültür turunda çok şey öğrenecekler.

 

Ülke içinde bir yer düşünüyorsanız özel paket turlara bakabilirsiniz. Karadeniz turu, Abant turu, Sapanca turu, Kapadokya turu en ilgi çeken paketlerdir. Sömestr yurt içi otelleri Uludağ, Bursa, Yalova bölgelerinde termal ve dağ, kayak konseptleri ile bir araya gelmekte iken, Kemer, Marmaris, Kuşadası gibi daha sıcak bölgelerde kapalı havuz, eğlence hayatı ve çevre gezileri üzerine düzenlenmiştir. Kapadokya Ürgüp turu en favori sömestr turu olarak şu an tatil sitelerinde yerini almış durumda. Balon turu çocukların çok hoşuna gidebilir ve çevredeki farklı yapılar yine ilgi çekebilir.

somestr tatili2

Sömestr yurt dışı turlarında ise yakın olmasıyla avantaj sağlayan uçakla Prag, Viyana, Budapeşte turu yine en popüler tur paketi. Bu yıl 26 Ocak ile 6 Şubat arasında yaşanacak olan yarıyıl tatiline az kaldı. Çocuklarınızla beraber vereceğiniz sömestr tatili planlarınızı hemen şimdi yapın. 9 Şubat’ta başlayacak ikinci yarıyıla hazır ve mutlu girmeleri sizin için önemli olmalı. Bu tatille herkes enerji kazanacak ve seneye daha güçlü bir giriş yapacak. Özel aracınızla tatile çıkacaksanız aracın kontrol ve bakımlarını yaptırmalısınız. Konforlu ve güvenli bir seyahatle keyifli bir sömestr tatili geçirebilirsiniz.

  • //
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!Mesaj:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış

  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL