• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

İklimi kadar insanlarıyla da sıcak bir ülke arıyorsanız o ülke şüphesiz bir Güney Amerika ülkesi olmalıdır. Latin kökenli halk ve eşsiz turistik seçenekleri dünyanın her yerinden çok farklı insanları bile kendine çekip bağlayabiliyor. Eğlence garantili Güney Amerika tatili yapmak için sıkı hazırlanın. Tatil acenteleri ve tur organizasyon şirketlerinde yüzlerce farklı ve eğlenceli paketler sizi bekliyor. Buenos Aires, Rio de Janeiro, Sao Paulo, Salvador, Cartagena, Curitiba en popüler Güney Amerika turları içinde. Brezilya ve Arjantin Güney Amerika ülkelerinin en eğlenceli tatil seçenekleri olduğunu herkes bilir. Biraz bütçe ayarlaması gerekse de unutulmayacak anıları bu tatilden geri getirebilirsiniz. Peki tatilde insanlar neden eğlence arar?

guney amerika tatili1

Tüm bir yılın yorgunluğu ve stresini tatil yaparak atacak ve geri sezonun geri kalanına bomba gibi ve hazır gireceksiniz. Otele de gitseniz, tatil köyüne de, çadır kampa da ya da başka bir konsept de olsa, insanlar mutlaka eğlence faktörünü bir yerden bulur ve tatiline dahil eder. Güney Amerika’nın ikinci adı eğlence ve coşkudur. Dans etmeyi seviyorsanız Latin dansları, özel şovları ve etkinlikleri sizde iz bırakacak. Ça Ça, Rumba, Salsa, Tumba, Bachata, Bomba, Paso Doble, Zamba ve Arjantin Tangosu dünyaca en çok bilinen ve sevilen sahne gösterilerinde de sunulan danslar. Bu etkinlikler zaten yeterince size eğlence katacak. Gece hayatı imkanları da oldukça gelişmiş. Elbette eğlencenin doruğuna çıkabileceğiniz Latin Amerika ülkeleri bunlarla sınırlı değil.

guney amerika tatili2

Brezilya, Arjantin, Bolivya, Ekvador, Guyana, Kolombiya, Paraguay, Peru, Surinam, Şili, Uruguay ve Venezuela da diğer seçenekler arasında. Sonuçta Latin ruhu ve enerjisini taşıyorlar hangisine tatile giderseniz gidin, eğlence garantili Güney Amerika tatili alternatiflerinden birini seçmiş olacaksınız. Eğer yaz aylarında tatile çıkıyorsanız eğlenceli animasyonlar, su sporları ve oyunları, havuz partileri, bahçe ve kumsal etkinlikleri gibi şeyler oteller tarafından sunuluyor. Adalara tekne turları, gece kulübü, sportif faaliyetler ve daha birçok seçenek turistik tesislerde sizi bekliyor. İster ailecek gidin ister arkadaşlarınızla, sevdiğiniz insanla ya da tek gidin, eğlencenin keyfini her şekilde çıkarabilirsiniz. Daha sade bir eğlence ve dinlence anlayışı olanlara, kültürel turlar rehberler eşliğinde yaptırılabiliyor. Gittiğiniz ülkenin en özel yerleri, tarihi ve kültürel miras alanları gösteriliyor. Hiçbir zaman bulamayacağınız bu fırsatı kaçırmayın. Brezilya Rio Samba Festivali her sene sokaklarda dans ve eğlenceyi bir araya getiriyor ve milyonlarca turisti kendine çekiyor.

  • //
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!Mesaj:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış

  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL