• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Akdenizin incisi Kıbrıs’ın en güzel konaklama tesislerinden biri olan Malpas Hotel & Casino her yıl olduğu gibi bu yılda misafirlerini beklemektedir. Hizmet kalitesiyle bir konuklarıyla olan iletişimi ile Kıbrıs – Girne’nin en iyi otellerinden biri olmayı hak etmektedir. Malpas Hotel Girne seyahatlerinizde ve tatilleriniz de rahatlıkla konaklama yapabileceğiniz bir yerdir. Otel içerisinde bulunan havuz ve bir çok yer ziyaretçilerin rahatı için özel olarak dizayn edilmiştir.

 

Malpas Hotel temizliği ve hizmet kalitesiyle bir çok ziyaretçisinin tekrardan ziyaret ettiği bir yer olarak bilinmektedir. Bu otele bir kez geldikten sonra diğer oteller ile sürekli kıyaslama içerisinde olacağınızdan emin olabilirsiniz. Burada ki her şey konukların rahatı için hazırlanmıştır. Malpas Hotel’de dünya yemeklerinin sergilendiği bir mutfak bulunmaktadır ve bir çok ünlü burada eğlencelere takılıp konaklara keyifli anlar yaşatmaktadır.

 

Malpas Hotel çalışanları konukların her daim istek ve arzularını yerine getirmeye çalışmaktadır ve otel içerisinde bir çok aktivite bulunmaktadır.

 

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL