• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Cratos Premium Hotel uzman ekip kadrosuyla birlikte ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Cratos Premium Hotel yavru vatan Kıbrıs’ın en gözde otellerinden biridir. Sizde Kıbrıs seyahatlerinizde veya tatilleriniz de konaklamak için güzel bir yer arıyorsanız, Cratos Premium Hotel tam aradığınız gibi bir yer. Otel içerisinde bulunan havuz ve pilajlar son derece temiz ve bakımlıdır. Burası için temizlik her şeyden önce gelmektedir. Temiz ve rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız Kıbrıs’ta rahatlıkla konaklama yapabileceğiniz bir otel statüsündedir.

 

Otel denize sıfır bir konumdadır tesisin iskelesi ve La Plage Beach isimli kum plajı bulunuyor. La Plage Beach girişi otel misafirlerine ücretsiz olup, alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Akdeniz’in en güzel yerlerinden biri olan Kıbrıs ve Kıbrısın en güzel yerleşkelerinden biri olan Girne‘de bulunan bu otel, Girneninde en güzel otelleri arasındadır. Konuklarına özel yaptıkları konseptler uluslar arası hizmet kalitesindedir. Unutulmayacak bir tatil planı yapmak istiyorsanız. Cratos Premium Hotel’i kesinlikle ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu otelde kaldıktan sonra daha fazla seçici olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Cratos Premium Hotel Casino Port Spa, Girne bölgesinde bulunmaktadır. Cratos Premium; oluşturduğu konseptiyle, verdiği hizmetle bölgenin hatta Kıbrıs’ın en iyi tesislerinden bir tanesidir. Tam pansiyon plus hizmet veren tesis denize sıfır konumlandırılmıştır. Özel dönemlerde,yaz sezonunda hazırladığı gala programları ve ünlü sanatçıların canlı performanslarıyla büyük popülarite kazanmıştır.

 

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL