• Üye Girişi
  • Kayıt Ol
Kıbrıs Otelleri

Yavru vatan Kıbrıs tatillerinizi gerçekleştirebileceğiniz Kıbrıs otelleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız alanının en iyi otelleriyle çalışmakta olup siz değerli müşterilerimizin en rahat şekilde tatillerini tamamlamasını sağlamaktayız. Yavru vatan Kıbrıs’ta bir çok bölgeye ait birbirinden özel ve güzel otelleri sitemiz üzerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Kıbrıs Güneybatı Asya’da bulunur ve Akdeniz’in üçüncü büyük adasıdır. Kuzeyinde 65 km mesafe ile Türkiye, doğusunda 112 km mesafe ile Suriye, 267 km ile İsrail, 162 km ile Lübnan; güneyinde 418 km ile Mısır; kuzeybatısında ise 965 km ile Yunanistan yer almaktadır. Kıbrıs, Akdeniz’in Sicilya ve Sardinya’dan sonra üçüncü büyük adasıdır.

 

Tatil cennetleri arasında bulunan yavru vatan Kıbrıs genel olarak sıcaklığıyla bilinmektedir ve çok az soğuk hava ile karşılaşmaktadır. Kıbrıs’a yapacağınız tatillerde sizde göreceksiniz Kıbrıs halkı ve hava durumu birbirinden daha sıcaktır. Adaya yapacağınız ziyaretler sırasında sizleri büyüleyici bir havası olacağından emin olabilirsiniz. Adada bulunan otellerin listesini aşağıda görebilirsiniz.

 

Adanın Nifus dağılımı:

Adanın toplam nüfusunun %70’i Rum, %30’u Türk‘tür. 1980’lere kadar adada çok az nüfusla İngilizErmeni ve Maruni toplulukları da bulunmakta idi. Özellikle 1983 yılında KKTC’nin ilanından sonra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden adaya göçler ile demografik yapı değişmiş ve adanın kuzeyindeki yerli Kıbrıs Türkü olmayan, Türkiye kökenli kişilerin sayısı artmıştır. En büyük şehri Lefkoşa‘dır.

 

Kıbrısta bulunan yerleşim yerleri:

  • Lefkoşa: 38 yerleşim yeri
  • Gazimağusa: 62 yerleşim yeri
  • Girne: 45 yerleşim yeri
  • Güzelyurt: 27 yerleşim yeri
  • İskele: 28 yerleşim yeri

 

Bir birinden güzel bu yerleşim yerlerinde istediğiniz yerde otel bulabilirsiniz. Bir çok kültürü ve yenilikleri içerisinde barındıran yavru vatan Kıbrıs siz değerli ziyaretçilerini bir an önce topraklarında görmek istiyor.

Bu Bölgeye Ait İlçe Otellerini Alt Taraftan İnceleyebilirsiniz.
  • Akdenizin incisi Kıbrıs'ın en güzel konaklama tesislerinden biri olan Malpas Hotel & Casino her yıl olduğu gibi bu yılda misafirlerini beklemektedir. Hizmet kalitesiyle bir konuklarıyla olan iletişimi ile Kıbrıs - Girne'nin en iyi otellerinden biri olmayı hak etmektedir. Malpas Hotel Girne seyahatlerinizde ve tatilleriniz de rahatlıkla konaklama yapabileceğiniz bir yerdir. Otel içerisinde bulunan havuz ve bir çok yer ziyaretçilerin rahatı için özel olarak dizayn edilmiştir.   Malpas Hotel temizliği ve hizmet kalitesiyle bir çok ziyaretçisinin tekrardan ziyaret ettiği bir yer olarak bilinmektedir. Bu otele bir kez geldikten sonra diğer oteller ile ...
  • Cratos Premium Hotel uzman ekip kadrosuyla birlikte ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Cratos Premium Hotel yavru vatan Kıbrıs'ın en gözde otellerinden biridir. Sizde Kıbrıs seyahatlerinizde veya tatilleriniz de konaklamak için güzel bir yer arıyorsanız, Cratos Premium Hotel tam aradığınız gibi bir yer. Otel içerisinde bulunan havuz ve pilajlar son derece temiz ve bakımlıdır. Burası için temizlik her şeyden önce gelmektedir. Temiz ve rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız Kıbrıs'ta rahatlıkla konaklama yapabileceğiniz bir otel statüsündedir.   Otel denize sıfır bir konumdadır tesisin iskelesi ve La Plage Beach isimli kum plajı ...
  • Yavru vatan Kıbrıs'ın en güzel ve özel otellerinden biri olan Kaya Artemis Resort her yıl olduğu gibi bu yılda siz değerli ziyaretçilerini beklemektedir. Kıbrıs'a yapacağınız tatil ve ziyaretlerde konaklamak ve eğlenmek için bir numaralı otellerden biri olan Kaya Artemis Resort uzman ekip kadrosuyla misafirlerine unutamayacakları anlar yaşatmaktadır.   Kaya Artemis Resort 4 mevsim rahatlıkla tatil yapabileceğiniz bir otel kategorisindedir. 4 mevsim tatil havası yaşatan iklimi , el değmemiş göz alabildiğince uzanan kumsalı,egzotik plajı, Kıbrıs`ın en güzel denizi ve eşsiz sahiliyle baştan çıkartıcı. Fantastik mimarisi ve çocuklarınıza ...
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL