• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Türk Hava Yolları Türkiye’nin en eski ve köklü hava yolu taşımacılığı kuruluşudur. Avrupa’nın en iyi hava yollarından biri olarak sayılan THY, tüm ekibiyle müşterilerini ev konforunda hissettirmeye ve güvenilir seferleri ile taşımacılık misyonunu yerine getirmeye yıllardır devam ediyor. Uçak biletinizi almadan önce aklınıza ilk gelen isim THY oluyor. Dönemsel olarak çıkardıkları kampanyalar da başarılarını pekiştiriyor çünkü insanların ekonomik durumlarına da hitap ediyor. Son THY kampanyası ‘Ailece Gelin %15 İndirimli Uçun’. 26 Ekim 2014 – 31 Mart 2015 tarihleri arasında geçerli olan bu aile kampanyasını mutlaka aileniz ile birlikte değerlendirin.

turk hava yollari1

Kampanyanın başlama tarihinden önce de konfirme rezervasyon yaptırdıysanız bile yine bu seçenekten yararlanabilirsiniz. Eşlerin ortak soyadlarını bildirmeleri ve aile olduklarını kanıtlamaları durumunda bu kampanya başlatılabilir. Rezervasyon yaptırılan soyada sahip aile kampanyadan yararlanabilir ve sadece aynı soyadlı kişilere indirim uygulanır. En az 3, en fazla ise 9 yolcu bu kampanyadan yararlanabilir. Biletinizi uçuştan en geç 2 gün öncesine kadar almalısınız. Bu cazip kampanyada bilet bulamayabilirsiniz bu bakımdan rezervasyonlarınızı bir an önce bilete çevirin. Bebek yolculara indirim uygulanmamaktadır. Ayrıca Anadolu Jet ve ortak uçuşlarda yine indirim uygulanmaz. %15 aile indirimi diğer kampanyalarla birleştirilemez, aktarmalı seferlerde indirim uygulanmaz. Ekonomi kabin uçuşu için bu indirim geçerlidir.

turk hava yollari2

THY’nin özel promosyon, indirim ve kampanyalarını internet sitesinden kolayca takip edebilirsiniz. Bu ve buna benzer birçok harika kampanya müşterilerin takdirini kazanıyor ve THY milyonlarca müşteri portföyüne sürekli yenilerini katıyor. Satış ofisleri ve yetkili satış acentelerini arayabilir, ziyaret edebilir ve online olarak internetten inceleyebilirsiniz. Kredi kartınızla online rezervasyon ve bilet satın alma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu kampanyada kartınızdaki uçuş mil ve puanlarınızı kullanamazsınız. Aile olduğunuzu en az 3 kişi olarak gelin kanıtlayın ve toplam fatura üzerinden %15 oranında indirimi kazanın. Özellikle uzun rotalı yolculuklarda ve yurt dışında bilet fiyatları artacağından bu indirim size çok iyi gelecek. 1933’den bu yana Türk Hava Yolları ile dünyanın her noktasına uçuyoruz ve kaliteli birinci sınıf hizmetinden bu kampanyalarla beraber yararlanmaya devam edeceğiz.

  • //
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!Mesaj:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış

  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL