• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Pegasus Hava Yolları ile siz nasıl uçmak istiyorsanız her ihtiyaca göre paketler yenilendi. Bütçenize ve tercihinize göre bir uçuş paketini seçin, konforun tadını çıkarın. Üç akıllı paketle yepyeni bir uçuş deneyimi sizi bekliyor. Bunlar; Eko Paket, Avantaj Paket, Ekstra Paket’tir. Eko Pakette, adından da anlayacağınız gibi ekonomik avantajlar sunulmakta. Yurt içinde 15 kg, yurt dışında ise 20 kg bagaj imkanı sunuyor. Her uçuştan ekstra puan kazanabilirsiniz.

 

 

pegasus kampanya2

 

 

Avantaj Paket seçeneğinde de yine birçok üstünlük sizi bekliyor. %50 indirim imkanı sunan bu pakette konforlu uçuş deneyimi yine sunulmakta. Ücretsiz koltuk seçebilir, Ekonomik Paket’e ekstra olarak 5 kg bagaj hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca Pegasus Cafe’den dilediğiniz sandviç ve içecekleri ücretsiz de alabiliyorsunuz. Uçuş keyfinize tat katmış oluyorsunuz. Avantaj Paket’i seçtiğinizde ayrıca her uçuştan puan kazanabilirsiniz. Bu puanlar ilerideki seyahatlerinizde size ekonomik olarak artı getirecek. Hatta çok puan biriktiğinde bedava bile uçabilirsiniz. Ekstra Paket’te ise yine %50 indirim şansı sunulmakta. Pegasus bu sezona hızlı bir giriş yaparak bu harika 3 uçuş paketi ile seyahat severleri oldukça etkileyecek gibi görünüyor. Özellikle uçakla sık seyahat eden iş adamları ve gezmeyi sevenler için bu kampanya çok özel.

 

pegasus kampanya1

 

Ekstra Paket’te yine dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz ki koltuk boyutları XL ölçülerde ve çok rahattır. Uygun fiyatlı biletler, ücretsiz değişiklik ve iade hakkınız, ekstra 10 kg bagaj hakkı, sıcak yemek ve içecek imkanları ile uçuş puan kazanma şansı bu pakette sizi bekliyor. Siz nasıl uçmak isterseniz Pegasus size hayalinizdeki fırsatı bu kampanyada sunuyor. Fly Pgs inter sitesinden online olarak biletinizi alabilir, yer ayırtabilir veya telefonla ya da direkt şubelere giderek rahatça bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Pegasus’un bu yeni döneminde biletinizi değiştirmek, uçuş saatine 2 saat kalana kadar cezasız değişim ve iade hakkınız bulunuyor. Pegasus Hava Yolları şirketinin ardı ardına çıkardığı muhteşem kampanyalar müşteri portföyünü genişletiyor. Dünyanın birçok noktasına güvenilir seyahat ederken, konforu, avantajları ve kaliteli hizmeti alıyorsunuz.

 

 

  • //
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!Mesaj:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış

  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL