• Üye Girişi
 • Kayıt Ol

İzge Tur , sadece kurumsal firmalara hizmet vererek 26  yıldır turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, 400’ü aşkın müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün önde gelen turizm firmalarından biridir. Sektörde en kaliteli ve en kalıcı olmanın, sunduğu hizmetlerin size özel olması gerekliliği bilinciyle hareket eden İzge , bugün dünyanın ve Türkiye’nin en önemli firmaları tarafından ödüllendirilmenin haklı gururunu yaşıyor.

 

Modern yönetim ve operasyon binasında; bilet rezervasyonunuzdan iş seyahatlerinize, kongre organizasyonlarınızdan yurt dışından gelecek konuklarınızın rehberlik ve konaklama hizmetine kadar turizmin her alanında kurum ve kuruluşunuzun hedeflerine ve isteklerine özel çözümleri kaliteli ve sınırsız hizmet anlayışıyla sunan İzge Turizm   IATA, UFTAA ve ASTA gibi dünyanın önemli turizm birliklerinin saygın bir üyesi olarak kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir.

 

 

 1. Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri
 2. Yurtiçi ve yurtdışı münferit otel rezervasyonları
 3. Yurtiçi ve yurtdışı araç kiralama hizmetleri
 4. Yurtiçi ve yurtdışı transfer hizmetleri
 5. Rehberlik ve tercüman hizmetleri
 6. Yurtdışı turları
 7. Kongre, Seminer, Fuar, Sempozyum
 8. Açılış programları, bayi toplantıları, lansman
 9. Kişiye özel seyahat organizasyonları
 10. Gemi seyahatleri
 11. Yurtiçi ve yurtdışı jet, helikopter,gemi kiralama
 12. Vip transfer ve limuzin kiralama
 13. Seyahat sigortası
 14. Stand hizmetleri
 15. Eğitim ve öğretim kurumları için özel seyahat programları
 16. Vize hizmetleri
 17. Müşterilerimize özel ücretsiz İstanbul içi kurye hizmeti
 18. Danışmanlık Hizmetleri

 

 

Şirketimiz sahip olduğu teknolojik alt yapı sayesinde kullanılan çok çıkışlı kanallar ile % 100 güvenli ve kesintisiz çalışabilen, oluşabilecek olumsuz şartlar karşısında dış ortamla bağlantıları kesintisiz devam edebilen “çoklu iletişim” kanallarına sahiptir. Böylelikle seyahat hizmetlerinin en kritik işlevi olan “iletişim” mümkün olduğunca geniş bir banda yayılmaya çalışılır. Kullanılan alt yapının her türlü teknolojik gelişime adaptasyonu mümkündür.

 

Şirketimiz, kurumsal müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ayrıntılı satın alma raporları hazırlayabilmekte ve bu raporları yine müşterilerimizin istediği dönemlerde otomatik olarak ilgili muhataplara yayınlayabilmektedir. Bu yolla tespit edilen satın alma eğilimi ve performansı müşterilerimiz tarafından hem “iç denetim” hem de “ özel anlaşma “ amacıyla kullanılmaktadır.

 

Takım ruhunu ilke edinerek hızla gelişen sektörde sağlam bir teknolojik altyapı ile kendimizi sürekli geliştirerek uzman bir kadroyla, müşterilerimize hızlı, kaliteli, akılcı ve güncel çözümler sunmaktır.

 

Network_Turizm

 • //
 • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL