• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

İzge Tour; Türsab A 6159 Belge Numaralı İzge Turizm Ltd. Şti Hizmetidir.

İzge Tour; her türlü tatil anlayışına, beklentisine ve isteğine cevap veren zenginlik içinde, tüm ayrıntılar düşünülerek hazırlanmış birçok tesis, program ve bölgeyi kapsayan, deneyimli kadrosunun titiz çalışmaları, yüzde yüz müşteri memnuniyeti düşüncesinin ürünleridir. Her türlü ilgi alanı, istek ve talep düşünülerek çok alternatifli hazırlanan yurt içi gezileri, Türkiye’nin her köşesine ulaşan sayısız program; İzge Tour hizmet anlayışı ve rehberlik-refakat hizmetleri ile….  Dünyanın her köşesine ulaşan ve farklı zevklere hitabeden çok çeşitli programlar; güvenilir, profesyonel ve tecrübeli bir ekip çalışması ile yurtdışı gezilerde mutluluğun ve memnuniyetin simgesi. Türkiye içi ve dışında her standartta özenle seçilmiş binlerce otel hakkındaki en detaylı bilgi ve en uygun şartlarla birlikte İzge Tour güleryüzü.

İlk Hedefimiz Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli ve Güler Yüzlü Hizmet Vermek.

A Grubu olarak hizmet veren seyahat acentamız Turizm ve Seyahat Acentaları birliği’ne bağlı olup; THY ve diğer havayollarının tarifeli uçak biletlerini temin edebilirsiniz. Yetkili satış acentalıkları aracılığı ile siz değerli müşterilerimize her alanda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı tüm bilet, otel ve tatil seçeneklerini bulabilir, tüm toplantı ve organizasyonlarınızı düzenleyebilir ve vize işlemlerinizi gerçekleştirilebiliriz. İlk adım sizden çözüm ve alternatif bulmak bizim uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Her Geçen Gün Sizin Memnuniyetiniz İçin Daha Fazla Çalışıyoruz.

Hızla gelişen hizmet söktüründe müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp karşılamak; faaliyetlerimizi uluslararası anlaşmalar, turizm mevzuatı, kanun ve yönetmenliklere uygun olarak yürütmek; yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarımızda insanların kültürel değerlerine, doğaya ve çevreye saygılı olmak, sürdürülebilir turizm ilkelerine ve verdiğimiz sözlere bağlı kalmak; en önemli kaynağımız olan çalışanlarımızın ve turizme yeni açılmış yerlerdeki tedarikçilerimizin eğitimine katkıda bulunmak; hedef büyüterek sürekli iyileştirmeye odaklanmak; adı kalite ile birlikte anılan firmamızı alanında rakipsiz kılmak ve “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ni olası en üst düzeyde sağlamak temel POLİTİKAMIZDIR.

  • //
  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL