• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

 Ucak_bileti_Ornegi  Çoğu yolcu 00.00 ve bu saatten sonraya aldıkları uçak biletleri nedeniyle uçuşlarını kaçırmaktadır. Eğer biletinizi 00.00 ve sonrası için aldıysanız siz ne olur ne olmaz 23.00 saati civarlarında havaalanında olmaya özen gösterin.

  Son zamanlarda çoğu inan uçak saatleri nedeniyle uçuşlarını kaçırmıştır bu uçuşların çoğu ise 00.00 saatleri sonrasındaki uçuşlardır. Ve ne yazık ki bu uçuşların çoğu biletleri pahalı olan yurt dışı uçuşlarıdır. Saat 00:00 dan sonra alınan biletlerde yaşanan tarih karışıklıkları olmayan uçağa binmeye çalışan yolculara neden olmaktadır. Bilet üzerine yer alan saatlerin gazabına uğrayan yolcular büyük bir yanılgıya düşerek bilet gününden bir gün sonra uçuş için havaalanına gitmektedirler.

00.00 saatine bilet aldıysanız 1 gün önce havaalanında olun!

02.00 veya 03.00 saatine bilet aldıysanız yolcular bu biletlerin tarihini zaten kestirebiliyor. Eğer 00.00 saatine bilet aldıysanız bu uçuşlar işlemler yapıldıktan sonra 1 gün atıyorlar. Yolcular da bunu atladığı için uçakları 1 gün sonraymış gibi düşünüyorlar.

 

Dikkat edin!

Mesela 17 Eylül gece 00.00 bilet aldıysanız 14 Eylül gece saat 22.30 civarında havaalanında olmalısınız. Eğer uçuşunuz yurt içi değil yurt dışı ise saat 22.00 sularında havaalanında olmanız sizin yararınıza olacaktır. Uçağınız ayın 17’snde kalkıyor ama sizin hazırlıklarınız bundan bir gün önce oluyor. www.izgetour.com sitesi yolcularına kritik saatlerle ilgili hatırlatmaları yapmaktan geri kalmıyor.

Otobüs firmalarının önerisi

Otobüs firmaları yapılan bu yanlışları baz alarak bir takım önlemler almış. Saat 00.00 araçları gibi kritik saatlerdeki biletlere örneğin Salı yı çarşambaya bağlayan gece gibi ibareler kullanmıştır. Fakat uçak biletlerinde böyle bir cümle kullanılmaz. Eğer saat 00.00 uçak bileti aldıysanız yapılan bu uyarılara dikkat edin eğer hala birazcıkta olsa kuşku duyuyorsanız hemen müşteri hizmetlerini arayın.

Müşteri hizmetleri

Eğer ufak şüphe durumlarında müşteri hizmetlerine başvurmazsanız uçağınızı kaçırma riskiniz oldukça yükselir. Hem maddi açıdan kayba uğrarsınız hem de zamanınızı boşuna harcamış olursunuz. izgetour.com sitesi uçuşlar konusunda sizi bilgilendirmeye devam edecektir.

 

  • //
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!Mesaj:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış

  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL