• Üye Girişi
  • Kayıt Ol

Maddi durumunuza uygun uçak bileti bulmak istiyorsanız bizi ziyaret edin. Kendinize biraz tatil verin. Bir iki gününüzü kendinize ayırın dilediğiniz şehre uçun !

Günümüzde uygun fiyata uçak bileti bulmak oldukça kolaydır. Kısa tatiller için milyonlar harcamanıza gerek yok. Bir iki günlük tatiller için ucuz uçak biletlerini biz sizin için düşündük bile. Uygun fiyatlar ile gezebileceğiniz yerlere gelin bir bakalım.

 

1. Mevlana şehri Konya

 

Konya_Uçak_bileti     Mevlana Müzesi‘ni ziyaret etmek için yolunuzun Konya’ya düşmesini beklemeyin. Etli ekmeğin tadına ise onun yaratıldığı yerde bakın. Büyük İskender’in kemiklerini sızlatacak ucuz uçak biletlerinizi biz sizlere sunuyoruz. Bu mükemmel şehri ziyaret etmeniz için artık milyonlar harcamanıza gerek yok. Gidiş-dönüş biletlerine 52 TL’ den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

2. Atatürk’ün evi Ankara

 

atatürkün_evi_ankara_uçak    Atatürk’ün anılarıyla dolu bu şehre hiç uğrama fırsatı buldunuz mu? Cevabınız hayır ise bir iki gününüzü boşaltın ve 59 liradan başlayan biletlere şimdi sahip olun. Sadece fotoğraflardan ya da kartpostallardan gördüğünüz Atatürk orman çiftliğini ya da kuğulu parkı ziyaret edin. Bütün bunlar ise seçiminizin Ankara olması için sizce yeterli değil mi? Yorucu bir günden sonra Tunalı Hilmi Caddesinde muhteşem bir manzaraya karşı mükemmel lezzetler yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

3. Gurme şehri Antakya

 

Antakya_uçak_bileti   Kuşkusuz Antakya damak tadının geliştiği şehirlerdendir. Her yediğiniz yemekte sizi büyüleyen ve başka yerde bu lezzeti yakalamanıza izin vermeyin bu şehir için 1 2 gün boş vaktiniz vardır değil mi? Hatay’ın merkezinde daha önce hiç yemediğiniz kadar lezzetli bir künefeyi hayal edin. Antakya’nın eşsiz baharatlarıyla hazırlanmış kebaplar ve mangallardan sonra hafif hafif odun ateşi üzerinde kızarmış künefeyi hayal edebiliyor musunuz, şimdiden ağzınız sulandı bile değil mi? Bunların yanına +1 olarak Hatay Müzesini de ekleyebilirsiniz. Sadece 68 TL olan uçuşları yakalayarak bu güzelliklere siz de sahip olabilirsiniz.

 

 

 

4. Mavi güzellik Bodrum

bodrum_ucak_bileti   Hayatınızda hiç bembeyaz evlerin yeşil ve maviyle uyumunu gördünüz mü? Her mevsim farklı bir büyüye sahip bodrumun erguvanlarla süslü sokakları sizi çağırıyor. Gündüz sessiz, sakin bir deniz keyfinin ardından gece çılgınca eğlenmek kulağa hoş gelmiyor mu? Bence bavulunuzu şimdiden hazırlamaya başladınız. Bodrumluların her akşam ziyaret ettiği Barlar Sokağının eğlencesi izin verin sizi de büyüsüne alsın. Sadece tek bir bilet kadar yakın olan bu şehirde eşsiz damak zevkleri ile tanışın. Egenin zeytinyağlıları ve isimlerini duymadığınız yeşilliklerinin masanıza meze olmasına izin verin. Eğer bodruma geldiyseniz havanın kötü olması eminim umurunuzda bile olmayacaktır çünkü Bodrumda her mevsim denize girilir evet kışın bile!

 

5. Yavru Vatan

girne_tatil   Mükemmel bir sabaha Kıbrıs’a uyanmaya ne dersiniz? Yorucu olmayan yürüyüşlerin ardında deniz kenarında bir kahve molası hiç fena olmaz değil mi? Kahvaltıda hellim peynirli omlete akşam yemeğinde ise merak uyandıran şeftali kebabına merhaba deyin. Daha önce hiç tatmadığınız deniz ürünlerini buruda deneyebilirsiniz. Kışın bile tatil rotanızda yer alabilecek bu ılık şehir sizi çağırıyor.

 

  • //
  • Yorumlar
  • Yorum Yap
Bu yazı için Henüz yorum yapılmamış . Bir yorum da sen ekleyebilirsin !!Mesaj:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış

  • İZGE TOUR
0850 333 0 848
Rıhtım Caddesi Recai Zade Sokak No:1 Kat:1 Kadıköy / İSTANBUL